Blue Diamond

Hotel Active SPA

Find hotel

Reservation

Book now

Call

Make a call

O STREFIE BLUE MED

O STREFIE BLUE MED

STREFA BLUE MED

Strefa Blue MED to idealne miejsce dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie. Z myślą o różnych potrzebach ludzkiego organizmu stworzyliśmy strefę Blue MED, w której otrzymają Państwo pomoc m.in. w schorzeniach układu oddechowego, układu ruchu oraz układu krążenia.

Wierzymy, że sekret zdrowia tkwi w holistycznym podejściu zarówno dla ciała jak i ducha. W strefie zabiegowej nasi wykwalifikowani terapeuci kompleksowo zatroszczą się o jego fizyczny wymiar. Dopełnieniem zabiegów MedSPA będzie pobyt w strefie saun i basenów, podczas którego skorzystasz z zabiegów z zakresu hydroterapii, termoterapii i kinezyterapii. Ćwiczenia ogólnousprawniające oraz trening na ergometrze rowerowym lub bieżni poprawi wydolność organizmu.

Wielowymiarowe postępowanie lecznicze daje najlepsze efekty w rehabilitacji i leczeniu chorób przewlekłych , jak również działamy profilaktycznie. Zabiegi z programu leczniczego można łączyć z kosmetyką i odnową biologiczną. Terapie dobierane są indywidualnie, co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych.

O Państwa zdrowie zadba wykwalifikowany personel zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów.